Uitnodiging boekpresentatie, lezing en muziek in het Wereldpaviljoen

En alweer verschijnt er een nieuwe roman van onze oprichter Ton van Reen. Dit vieren we op vrijdag 3 november met een gevarieerde avond in het Wereldpaviljoen in Steyl. Het programma wordt gecompleteerd door een lezing van ons bestuurslid Marc van der Sterren over Farming Afrika en de projecten waarmee hij kleinschalige boeren Afrika wil ondersteunen.
De lezingen worden omlijst door de muzikale inbreng van de Syrische groep Aroa and Friends.

Nieuw ‘Afrikaans’ boek Ton van Reen
Hoewel het nieuwe boek ‘Dochters’ van Ton van Reen zich grotendeels in Europa afspeelt, bevat het een belangrijke link naar Afrika, EthiopiĆ« en Lalibela. Op de vlucht voor zijn verleden is de hoofdpersoon er als correspondent voor De Volkskrant werkzaam geworden. Op de reis naar zijn dochters bruiloft raakt hij in gesprek met een jonge vrouw. Het wordt voor beiden een louterende ontmoeting.

Peter Winkels zal Ton van Reen voorafgaand aan de presentatie interviewen over zijn nieuwe boek en zijn band met Afrika. Daarna is het 344 pagina’s tellende boek te koop.

Vrijdag, 3 november 2017
20.00-22.30 uur
Gratis entree

Wereldpaviljoen
Sint Michaƫlstraat 6A
5935 BL Steyl